Onze medewerkers

De staf van SOPOH ondersteunt alle geledingen binnen de organisatie met name op het gebied van financiën, personeelsbeleid en huisvesting. De stafmedewerkers voeren hun werkzaamheden voornamelijk uit op ons bestuurskantoor aan de Wilhelminalaan 55 in Hoofddorp. (boven de J.P. Heijeschool). 

Pieter Cornelissen
Voorzitter College van Bestuur
pieter.cornelissen@sopoh.nl
Erica Burggraaff
Lid College van Bestuur a.i.
erica.burggraaff@sopoh.nl
Sandra Zeepvat
Management assistent
sandra.zeepvat@sopoh.nl
Ennie Kok
Receptioniste
ennie.kok@sopoh.nl
Els Goossens
Hoofd financiën
els.goossens@sopoh.nl
Mieke Dam
Medewerker financiën
mieke.dam@sopoh.nl
Roos Bleesing
Medewerker financiën
roos.bleesing@sopoh.nl
Margriet Zwier
Beleidsmedewerker P&O
margriet.zwier@sopoh.nl
Angelique van Keulen
Medewerker P&O
angelique.vankeulen@sopoh.nl
Jennifer Wegman
Salarisadministrateur
jennifer.wegman@sopoh.nl
Henske Mols
Casemanager
henske.mols@sopoh.nl
Koos van Dam
Beleidsmedewerker Huisvesting / IT
koos.vandam@sopoh.nl
Renate Wamelink
Coordinator Naschoolse Opvang
renate.wamelink@sopoh.nl
Donja Maerten
Beleidsmedewerker Veiligheid en Gezondheid
donja.maerten@sopoh.nl
Ger Gritter
Coördinator SOPOH Academie
ger.gritter@sopoh.nl
Raymond van den Bos
ICT medewerker
raymond.vandenbos@sopoh.nl
Fonna van Weel
Schoolopleider
fonna.vanweel@sopoh.nl
Charmila Maassen
Coach
charmila.maassen@sopoh.nl
Sluit Menu